al. 24€ / tk

Tulede poleerimine

Poleerime kõikvõimalikke plastiktulesid.
Autotulesid poleerides muutuvad need taas erksaks.
Esitulede poleerimise hind 24€/ tuli.

UUS! Tulede katmine keraamilise kaitsekihiga 54€ tuli (sisaldab tule poleerimist). Jätab tule pinnale ülitugeva kaitsekihi vähemalt 2 aastaks.

Teenus sisaldab:

  • Vesilihvi
  • Poleerimist
  • Tulede vahatamist/katmist keraamilise kaitsekihiga

Tulede poleerimine
Lähenev põhjamaine pimedusperiood on aeg, millal tuleb äärmise tõsidusega suhtuda oma auto laternatesse. Äärmiselt vastutustundetu oleks liigelda ähmases valgusvihus, mis väljub kriimudega kaetud ning tuhmunud autotuledest. Vältimaks enda, oma lähedaste ja kaasliiklejate elu ohtu seadmist pakub Autofresh käsipesula suurepärast võimalust oma masina valgustid eredalt särama lüüa.
Põhjalik tulede poleerimine sisaldab vesilihviga tuleklaasidelt kriimude ja täkete eemaldamist, masinpoleerimist erineva abrassiivsusastmega poleerpastadega ning tulede katmist Nano-püsivahaga, mis garanteerib pikaajalise tulemuse. Professionaalide hoolsate käte all paraneb tuleklaaside läbipaistvus, mis tagab tunduvalt intensiivsema valgustuse.
NB! Paljud töökojad võivad Sulle pakkuda tulede poleerimist, ent sellega pahatihti teenus ka piirdub. Erinevalt Autofreshi pakutavale täiskomplektile, mis sisaldab lisaks poleerimisele ka lihvimist ja vahatamist, jääb tulemus ilma kahe viimaseta hägune ning kestvuselt täishooldusele isegi mitte ligilähedane.

Broneeri aeg vastavalt enda graafikule!

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST NING TULE AUTOGA PESULASSE SIIS KUI SULLE SOBIB!